בס"ד

אודות
רשימת לידה
מבצעים
צור קשר
אודות
רשימת לידה
מבצעים
צור קשר

בטיחות בבית וברכב

בבית וברכב

בטיחות ילדנו הינה בראש מעינינו גם בסביבה שנחשבת לבטוחה כמו הבית ויתר על כן ברכב. אנו תמיד מוצאים את עצמנו מגניבים מבט אל ילדנו בזמן שאנו עסוקים בענייני הבית והכביש. על מנת לתת לילדנו את הביטחון המרבי אנו חייבים להשתמש במוצרי בטיחות לבית ולרכב, החל ממגני שולחן, ארונות, מכסי שקעי חשמל, כיסאי בטיחות, בוסטרים וכדומה. אביזרים אלו ימנעו מילדכם להיפגע במקומות הכי בלתי צפויים (והצפויים, כמובן), כאלו שמאוד קשה לנו לשים אליהם לב (כמו מגני שולחן).

סל קלים

סלקל הינו מוצר בסיסי לכל הורה המעוניין להסיע את התינוק ברכב. סלקל הינו מוצר חובה שההורים מתחייבים לרכוש עוד בטרם יציאת התינוק הרך מביה"ח לאחר הלידה. סלקל מאפשר להורים נוחות במעבר של התינוק בין הרכב לבית בייחוד במצבים בהם התינוק נרדם בסלקל ברכב וצריך להכניסו הביתה.

אביזרי בטיחות לרכב

כדאי לחשוב מראש על מספר פריטים שיהפכו את הנסיעה לנוחה ובטוחה יותר – בשבילכם ובשבילו. אביזרי הצללה מפני השמש, מראות המאפשרות לראותו בזמן הנסיעה, ואפילו כיסוי מיוחד למושב הבטיחות המונע את התחממותו – כל אלה ועוד תוכננו מראש כדי להפוך את הנסיעה המשפחתית לנוחים ובטוחים.

בוסטרים

חגורת הבטיחות ברכב מותאמת לאדם מבוגר ולילד שגובהו מעל 145 ס"מ. תפקיד הבוסטר הוא להתאים בין חגורת הבטיחות ברכב לבין הילד ובכך להגן עליו מפגיעות בזמן תאונת דרכים. ילדים שהיו מעורבים בתאונה וישבו ללא בוסטר, נפגעו פגיעות חמורות כתוצאה מחגורת הבטיחות – חגורת האגן היתה על הבטן ולא על עצמות האגן .

כסאות בטיחות

בתור הורים מוטלת עלינו האחריות לדאוג לבטיחות ילדנו בדרך הטובה ביותר. החברות המייצרות את הכסאות, המושבים וכדומה מבינות עד כמה זה חשוב, ורואים את התוצאות בשטח. עליכם להקפיד ולהתאים את מושב הבטיחות לגיל, למשקל ולגובה על מנת להעניק לו נסיעה בטוחה. בל נשכח שמבנה העצמות שלנו המבוגרים ושל התינוקות הוא שונה ולכן יש לשים דגש גם על איכות.

שימו לב!
האתר שלנו ללא מחירים

בשביל שתוכלו לקבל את
המחיר הכי טוב בשוק!

נסו אותנו >> 077-997-8180

שעות פתיחה:

א'-ה' 09:00-19:00

שישי: 09:00-14:00

על מנת שנוכל לעזור יש למלא את הטופס

דילוג לתוכן