בס"ד

אודות
רשימת לידה
מבצעים
צור קשר
אודות
רשימת לידה
מבצעים
צור קשר

סרטוני הדרכה והכנה ללידה

סרטון הכנה ללידה

סרטון הכנה ללידה המציג תופעות האופיניות להריון כיצד להוריד עומס ולחץ מהיולדת ומהן הדרכים לשיכוך כאבים בזמן הלידה. הסרט בשפה העברית ומלווה שלב אחר שלב את האמא וההורים הטריים בזמן ההריון. צוות השחקנים הינו שילוב של זוגות בהריון ורופאים מומחים.

איך רוחצים תינוק

סרטון המציג רחיצה נכונה של תינוק תוך מתן טיפים לגבי טמפרטורת המים,שטיפת התינוק עם כלי משחק,תמיכה נכונה בתינוק בזמן הרחצה וניגוב התינוק ממים. הסרט בשפה העברית ומלווה שלב אחר שלב את האמא וההורים הטריים בזמן ההריון. צוות השחקנים הינו שילוב של הורים חדשים וצוות מומחים.

איך מחתלים תינוק

סרטון המציג איך מחתלים תינוק תוך מתן טיפים שונים לחיתול התינוק כמו טמפרטורת החדר,ניקוי התינוק וניקוי חבל הטבור. הסרט בשפה העברית ומלווה שלב אחר שלב את האמא וההורים הטריים בזמן ההריון. צוות השחקנים הינו שילוב של הורים חדשים וצוות מומחים.

איך מלבישים מנשאים

סרטון המציג סוגי מנשאים שונים לתינוק,מנשא ארוך ומנשא כתפיים,כיצד לובשים את המנשאים,ואיך מכניסים ומוציאים את התינוק מהמנשא. הסרט בשפה העברית ומלווה שלב אחר שלב את האמא וההורים הטריים בזמן ההריון. צוות השחקנים הינו שילוב של הורים חדשים וצוות מומחים.

חיזוק הבטן התחתונה

סרטון הדרכה בנושא חיזוק הבטן התחתונה,הסרטון מציג תרגילים שונים ומגוונים הגורמים להרגשה טובה יותר בזמן ההריון ולאחר לידת תינוק. הסרט בשפה העברית. צוות השחקנים הינו שליוב של נשים בהריון ומדריכים מומחים.

שחרור הגב התחתון

סרטון הדרכה בנושא שחרור הגב התחתון, התרגילים עוזרים לשחרר לחצים ועומסים מהגב התחתון ונותנים הרגשה טובה יותר לנשים בזמן הריון. הסרט בשפה העברית. צוות השחקנים הינו שליוב של נשים בהריון ומדריכים מומחים.

שימו לב!
האתר שלנו ללא מחירים

בשביל שתוכלו לקבל את
המחיר הכי טוב בשוק!

נסו אותנו >> 077-997-8180

שעות פתיחה:

א'-ה' 09:00-19:00

שישי: 09:00-14:00

על מנת שנוכל לעזור יש למלא את הטופס

דילוג לתוכן